Obróbka CAD/CAM radan. Elementy blaszane - cięcie, gięcie, nesting

Szkolenia CAD/CAM/CAE

certyfikowane szkolenia cad cam cae

szkolenia cam - edgecamszkolenia cad/cam radan - wykrawarki, wycinarki, prasy krawędzioweszkolenia visi - projektowanie i obróbka form wtryskowych i tłocznikówszkolenia cad/cam radan - wykrawarki, wycinarki, prasy krawędziowe

Szkolenia Edgecam | Radan | Visi | Postprocesor

Firma Nicom prowadzi szkolenia z zakresu komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania: Edgecam, Radan, Visi, Postprocesor - Wirtualna Maszyna. Czas trwania oferowanych kursów to 1-4 dni, w zależności od złożoności i treści kursu. Terminy szkoleń dostosowujemy indywidualnie do potrzeb firmy zamawiającej szkolenie. W szkoleniach również mogą brać udział studenci i inne osoby zainteresowane tematyką CAD/CAM/CAE.


Czego można oczekiwać?

Posiadamy wyspecjalizowane ośrodki szkoleniowe w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu. W każde miejsce jest łatwo dotrzeć dowolnymi środkami transportu. Jeżeli zajdzie potrzeba, możemy polecić lokalne hotele. Nowoczesne sale szkoleniowe wyposażone są w dedykowane stacje graficzne DELL.

Nasz doświadczony i kompetentny zespół trenerów służy swoją wiedzą i doświadczeniem, aby poprowadzić przez częściowe i kompleksowe moduły treningowe. Nasze kursy różnią się złożonością i często mają różne zastosowanie. Jeśli nie jesteś pewien, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza, prosimy o kontakt z naszym zespołem. W odniesieniu do Państwa wymagań udzielimy wszelkich wskazówek.

Oferujemy również szkolenia na miejscu u klientów.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferty szkoleniowej prosimy o kontakt.

Naszym celem jest maksymalny zwrot z inwestycji w jak najkrótszym czasie, poprzez zwiększenie produktywności, zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów i redukcję czasu dostawy. Uważamy, że szkolenia są niezbędne do osiągnięcia tych celów.

Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na temat oferowanych szkoleń/prosimy kliknąć na listę szkoleń, aby uzyskać szczegółowe informacje: