Obróbka CAD/CAM radan. Elementy blaszane - cięcie, gięcie, nesting

Wiadomości


15.02.2016

Efektywność i niezależność z Nicom

Nowy trend rynkowy „tylko na wynajem” zatacza coraz szersze kręgi.

Polskich przedsiębiorców niepokoi fakt, że coraz więcej systemów informatycznych można jedynie wynająć, a nie zakupić na własność. O ile systemy dzierżawy sprawdzają się w przypadku firmowej floty samochodowej, to wynajem oprogramowania niesie duże ryzyko.

Obawy są uzasadnione. Dla dostawcy oprogramowania licencjonowanie oparte na subskrypcji może stanowić prosty sposób na uzależnienie klienta od swoich produktów. Ewentualna zmiana programu pociąga za sobą szereg trudności. Przedsiębiorstwo wciąż będzie potrzebować dostępu do wygenerowanych danych księgowych, magazynowanych czy stworzonych w danym formacie projektów.

W przeciwieństwie do konkretnej marki samochodów, systemy informatyczne mają dla polskich firm znaczenie strategiczne. Dlatego też, przy wyborze oprogramowania, kwestia systemu licencjonowania powinna być równie istotna, jak jego funkcjonalności. Tu na szali kładziemy niezależność przedsiębiorstwa.

 

Postaw na Nicom – Dostawcę funkcjonalnych systemów CAD/CAM/ERP z licencją WIECZYSTĄ

 

STAŁY – WIECZYSTY system licencjonowania daje Ci:

 • Możliwość zakupu systemu na własność

  Masz pełną kontrolę nad majątkiem swojego przedsiębiorstwa. Program kupujesz, a nie wynajmujesz. Jedna decyzja, jednorazowy koszt - efektywność na zawsze.

 • Wybór pomiędzy rozwojem a stagnacją

  Masz chwilowe problemy finansowe i nie opłaciłeś subskrypcji - nie wykorzystasz możliwości, jakie dają nowe wersje programu. Stały system licencjonowania nie sparaliżuje Twojej firmy. Posiadaną wersję systemu masz na własność, więc śpisz spokojnie.

 • Pełny dostęp do archiwalnych plików

  Nie musisz płacić w nieskończoność za możliwość pracy z projektami, które stworzyłeś. Zakupiony program jest Twój.

 • Wolność

  Nie wiążą Cię żadne podjęte niegdyś decyzje. Pozostajesz przy zakupionym systemie, ponieważ Ci się to opłaca.

Dbamy o Twoje korzyści

Nicom to uznany w Polsce dystrybutor oprogramowania ukierunkowanego na usprawnianie produkcji. Oferta Nicom obejmuje:

 • Edgecam - system CAM, którego cechuje intuicyjny interfejs oraz implementacja najnowszych strategii usprawniających procesy skrawania.
 • Radan - program CAM dedykowany do obróbki elementów blaszanych. Radan pozwala na efektywne gniazdowanie, redukcję odpadów i sprawne programowanie maszyn.
 • VISI - intuicyjny system CAD/CAM, dedykowany do obróbki form i tłoczników. Przygotowanie produkcji z VISI obejmuje m.in. analizę elementów pod względem ich technologiczności, minimalizację liczby rewizji i optymalizację projektowanych konstrukcji.
 • WorkPlan – Łatwy we wdrażaniu system ERP do sprawnego zarządzania produkcją. WorkPlan optymalizuje użycie zasobów i skraca czas realizacji zleceń. Ma to istotny wpływ na rentowność produkcji w przedsiębiorstwie.

Powrót

Poprzednia: Aktualności    Następna: Wdrożenia 
Szybki dostęp
dla obróbki elementów blaszanych