Obróbka CAD/CAM radan. Elementy blaszane - cięcie, gięcie, nesting

Wiadomości


05.06.2015

Edgecam, Radan i VISI na Machtool!


Już 9 czerwca w Poznaniu rozpoczną się targi ITM Polska, które potrwają do 12 czerwca. Tegoroczna edycja to ponad 1000 uczestników z 30 krajów. Bogata ekspozycja wystawców i nowości zajmie teren 9 pawilonów. Zaprezentowanych zostanie 1 400 maszyn i urządzeń w ruchu. To rekordowa edycja targów ITM Polska! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska:


MACHTOOL
9 - 12 czerwiec 2015

Poznań

Stoisko Edgecam nr 17 w pawilonie 17

Stoisko Radan nr 9 w pawilonie 5

Stoisko VISI nr 27 w pawilonie 7

Nasi eksperci posiadający rozległą wiedzę na temat rozwiązań CAD/CAM/CAE/ERP chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiedzą na Państwa pytania . W tym czasie będziemy mogli przedstawić swoją bogatą ofertę produktów oraz kompleksowe rozwiązania projektowania i wytwarzania w różnych gałęziach przemysłu. 

W pawilonach zobaczą Państwo najnowsze modele robotów przemysłowych, pras krawędziowych, wycinarek plazmowych, laserowych i wodnych, centrów obróbczych, tokarskich, elektroerozyjnych, optycznych systemów pomiarowych, głowic spawalniczych, nitownic pneumatycznych i stacjonarnych, wciągników łańcuchowych, gratowartek, czy ukosowarek. Nie zabraknie również najnowszych programów do zarządzania produkcją i gospodarką narzędziową, czy nowych systemów do manualnego programowania obrabiarek CNC.

Lokalizacja stoiska

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w Twojej firmie.

Serdecznie zapraszamy
Zespół Nicom

Powrót

Poprzednia: Aktualności    Następna: Wdrożenia 
Szybki dostęp
Skorzystaj z bezpłatnych porad