Obróbka CAD/CAM radan. Elementy blaszane - cięcie, gięcie, nesting

Wiadomości


30.05.2014

Nicom na targach Machtool 2014!

 
Już 3 czerwca w Poznaniu rozpoczną się targi ITM Polska, które potrwają do 6 czerwca. Tegoroczna edycja to ponad 1000 uczestników z 30 krajów. Bogata ekspozycja wystawców i nowości zajmie teren 9 pawilonów. Zaprezentowanych zostanie 1 400 maszyn i urządzeń w ruchu. To rekordowa edycja targów ITM Polska! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska:


MACHTOOL
3 - 6 czerwiec 2014

Poznań


Stoisko Nicom nr 6 w pawilonie 8

 

Nasi eksperci posiadający rozległą wiedzę na temat rozwiązań w postaci: Edgecam, Radan, Visi, WorkPlan chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące tematyki CAD/CAM/CAE/ERP. W tym czasie będziemy mogli przedstawić swoją bogatą ofertę produktów oraz kompleksowe rozwiązania projektowania i wytwarzania w różnych gałęziach przemysłu. 
 

W pawilonach zobaczą Państwo najnowsze modele robotów przemysłowych, pras krawędziowych, wycinarek plazmowych, laserowych i wodnych, centrów obróbczych, tokarskich, elektroerozyjnych, optycznych systemów pomiarowych, głowic spawalniczych, nitownic pneumatycznych i stacjonarnych, wciągników łańcuchowych, gratowartek, czy ukosowarek. Nie zabraknie również najnowszych programów do zarządzania produkcją i gospodarką narzędziową, czy nowych systemów do manualnego programowania obrabiarek CNC.

 

Lokalizacja stoiska (kliknij, aby powiększyć)

 

 

Przyjdź i poznaj możliwości zastosowania nowoczesnych
technologii w Twojej firmie.
 

Serdecznie zapraszamy
Zespół Nicom

nicom@nicom.pl
Infolinia: 801 011 637

Powrót

Poprzednia: Aktualności    Następna: Wdrożenia 
Szybki dostęp
dla obróbki elementów blaszanych