Obróbka CAD/CAM radan. Elementy blaszane - cięcie, gięcie, nesting

Inżynier Sprzedaży Systemów CAM

Miejsce pracy:

  • Rzeszów, Łódź, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Śląsk, Wrocław

Region:

  • podkarpackie, łódzkie, mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie, śląskie, dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • sprzedaż i wstępne wdrożenie oprogramowania Edgecam oraz Radan,
  • poszukiwanie i budowanie wzajemnych relacji z Klientami,
  • prowadzenie prezentacji oprogramowania Edgecam i Radan, dostosowanej do potrzeb Klienta,
  • uczestnictwo w targach, seminariach i wydarzeniach promujących oprogramowanie Edgecam oraz Radan.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku handlowca w branży technicznej
    lub technologa/programisty maszyn CNC,
  • znajomość rynku firm produkcyjnych w regionie,
  • znajomość podstaw programowania maszyn numerycznych CNC, mile widziana znajomość systemu Edgecam, Radan lub podobnego,
  • umiejętności budowania i podtrzymywania relacji z Klientami oraz docierania
    do kluczowych osób podejmujących decyzje po stronie Klienta,
  • zdolność identyfikowania problemów technicznych, umiejętność wyrażania
    i demonstrowania rozwiązań,
  • wysoka motywacja wewnętrzna do wykonywania zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia i ustalenia priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w wiodącej na rynku firmie, oferującej pełne wdrożenie systemów wspomagających programowanie maszyn sterowanych numerycznie CNC,
  • dobre warunki zatrudnienia,
  • system profesjonalnych szkoleń krajowych i zagranicznych,
  • pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferty zawierające cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@nicom.pl
(w tytule wiadomości: Inżynier Sprzedaży Systemów CAM + nazwa regionu).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny na adres:

Nicom Profesjonalne Systemy Inżynierskie
ul. Wyspiańskiego 27a, 35-111 Rzeszów
tel.: 17 853-00-62

lub na adres e-mail:
rekrutacja@nicom.pl (z dopiskiem: "stanowisko" - "miejsce pracy" ).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.